O klubu

První vážnější myšlenka vytvořit futsalový klub FC Neslovice se zrodila v květnu roku 2011. Brzy na to se začaly pořádat první tréninky, vznikl nápad hrát jako tým nějakou soutěž. Jelikož máme dobré domácí hřiště, byl to nápad reálný a všem se zamlouval. Brzy na to jsme začali pravidelně trénovat a snažili se dát dohromady lidi, kteří by byli ochotni za tým aktivně hrát.

V následujích třech měsících vrostla aktivita, pokračovali jsme v trénování, odehráli jsme několik přátelských utkání s týmem Oslavan, vyzjistili potřebné informace o vstupu do soutěže, spustili tento web, vyhledali pro náš tým vhodnou sadu dresů a sponzora, který jejich nákup uhradil a zúčastnili jsme se trunaje Rio de Čučo, kde jsme nasbírali hodně cenných zkušeností.

Nyní jako tým "FC Sokol Neslovice" nastupujeme do první ročníku soutěže okresní 1. třídy Brno-venkov a doufáme, že kromě sbírání postřehů a zkušeností se nám povede ukořistit i nějaké ty body.

Dresy FC Neslovice

Nové dresy FC Neslovice